Nasi specjaliści:

  • Rafał Szymkowiak - Prawo podatkowe i prawo spółek

    Rafał Szymkowiak

    Radca prawny

    Specjalizacja: Prawo podatkowe i prawo spółek

     

    e-mail: r.szymkowiak@pragmatiq.pl Czytaj więcej

  • Wojciech Kaptur - Prawo podatkowe

    Wojciech Kaptur

    Doradca podatkowy Radca prawny

    Specjalizacja: Prawo podatkowe

     

    e-mail: w.kaptur@pragmatiq.pl Czytaj więcej

  • Aleksander Gałek - Prawo spółek i prawo cywilne

    Aleksander Gałek

    Radca prawny

    Specjalizacja: Prawo spółek i prawo cywilne

     

    e-mail: a.galek@pragmatiq.pl Czytaj więcej

  • Tomasz Rutkowski - Prawo spółek i prawo cywilne

    Tomasz Rutkowski

    Radca prawny

    Specjalizacja: Prawo spółek i prawo cywilne

     

    e-mail: t.rutkowski@pragmatiq.pl Czytaj więcej

  • Tomasz Bojkowski - Prawo Podatkowe

    Tomasz Bojkowski

    Radca Prawny, Doktor Nauk Ekonomicznych

    Specjalizacja: Prawo Podatkowe

     

    e-mail: t.bojkowski@pragmatiq.pl Czytaj więcej

  • Wojciech Czernik - Prawo podatkowe

    Wojciech Czernik

    Doradca podatkowy

    Specjalizacja: Prawo podatkowe

     

    e-mail: w.czernik@pragmatiq.pl Czytaj więcej

  • Karolina Kulińska-Polak - Prawo spółek i prawo cywilne

    Karolina Kulińska-Polak

    Radca prawny

    Specjalizacja: Prawo spółek i prawo cywilne

     

    e-mail: k.kulinska@pragmatiq.pl Czytaj więcej

  • Paweł Skurzyński - Prawo spółek

    Paweł Skurzyński

    Aplikant radcowski

    Specjalizacja: Prawo spółek

     

    e-mail: p.skurzynski@pragmatiq.pl Czytaj więcej

  • Kacper Ziniak - Prawo spółek

    Kacper Ziniak

    Aplikant radcowski

    Specjalizacja: Prawo spółek

     

    e-mail: k.ziniak@pragmatiq.pl Czytaj więcej

  • Martyna Kunke - Prawo spółek

    Martyna Kunke

    Aplikant radcowski

    Specjalizacja: Prawo spółek

     

    e-mail: m.kunke@pragmatiq.pl Czytaj więcej

  • Magdalena Bobowicz - Prawo spółek

    Magdalena Bobowicz

    Aplikant radcowski

    Specjalizacja: Prawo spółek

     

    e-mail: m.bobowicz@pragmatiq.pl Czytaj więcej

  • Ryszard Cichy - Prawo spółek

    Ryszard Cichy

    Aplikant radcowski

    Specjalizacja: Prawo spółek

     

    e-mail: r.cichy@pragmatiq.pl Czytaj więcej

  • Dominika Widła - Prawo podatkowe

    Dominika Widła

    Konsultant ds. prawa podatkowego

    Specjalizacja: Prawo podatkowe

     

    e-mail: d.widla@pragmatiq.pl Powrót

    Dominika jest członkiem zespołu prawa podatkowego. Współpracuje z PragmatIQ od początku 2014 roku i jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na Wydziale Ekonomii, specjalizacja: Finanse, audyt i podatki. Od 2016 r. jest doktorantką w Katedrze Finansów Publicznych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Temat jej rozprawy doktorskiej związany jest z konkurencją podatkową jednostek samorządów terytorialnych w ujęciu ogólnopolskim i międzynarodowym.

    Zajmuje się zagadnieniami podatkowymi oraz rachunkowymi związanymi z restrukturyzacjami przedsiębiorstw, a ponadto bieżącym doradztwem podatkowym. W zakresie prawa podatkowego do jej zadań należy przygotowywanie opinii podatkowych, dokumentacji podatkowej, wniosków o wydanie indywidualnych interpretacji przepisów prawa podatkowego oraz skarg do sądów administracyjnych. Wspiera klientów także w zakresie sprawozdawczości oraz bieżących problemów rachunkowych związanych z przeprowadzanymi restrukturyzacjami. Posiada uprawnienia Głównego księgowego nadane przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce.