Nasi specjaliści:

  • Rafał Szymkowiak - Prawo podatkowe i prawo spółek

    Rafał Szymkowiak

    Radca prawny

    Specjalizacja: Prawo podatkowe i prawo spółek

     

    e-mail: r.szymkowiak@pragmatiq.pl Czytaj więcej

  • Wojciech Kaptur - Prawo podatkowe

    Wojciech Kaptur

    Doradca podatkowy Radca prawny

    Specjalizacja: Prawo podatkowe

     

    e-mail: w.kaptur@pragmatiq.pl Powrót

    Wojciech jest wspólnikiem w Kancelarii PragmatIQ, w której kieruje pracami zespołu prawa podatkowego. Z PragmatIQ współpracuje od 2010 r., wcześniej doświadczenie zawodowe zdobywał w międzynarodowej firmie doradczej. Wojciech jest odpowiedzialny za przygotowanie i wdrażanie strategii podatkowych oraz bieżące doradztwo podatkowe dla naszych klientów. Czuwa nad tym by procesy restrukturyzacji przedsiębiorstw nie spowodowały negatywnych skutków podatkowych. Wielokrotnie doradzał przy tworzeniu optymalnych podatkowo struktur holdingowych, transakcjach dotyczących m.in. udziałów, przedsiębiorstw oraz nieruchomości. Ma doświadczenie w reprezentowaniu klientów w postępowaniach przed organami podatkowymi i sądami administracyjnymi. Prowadzi szkolenia z zakresu prawa podatkowego. Ukończył Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jest także absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego na Wydziale Ekonomii specjalizacja: Rachunkowość i Skarbowość.

  • Aleksander Gałek - Prawo spółek i prawo cywilne

    Aleksander Gałek

    Radca prawny

    Specjalizacja: Prawo spółek i prawo cywilne

     

    e-mail: a.galek@pragmatiq.pl Czytaj więcej

  • Tomasz Rutkowski - Prawo spółek i prawo cywilne

    Tomasz Rutkowski

    Radca prawny

    Specjalizacja: Prawo spółek i prawo cywilne

     

    e-mail: t.rutkowski@pragmatiq.pl Czytaj więcej

  • Tomasz Bojkowski - Prawo Podatkowe

    Tomasz Bojkowski

    Radca Prawny, Doktor Nauk Ekonomicznych

    Specjalizacja: Prawo Podatkowe

     

    e-mail: t.bojkowski@pragmatiq.pl Czytaj więcej

  • Wojciech Czernik - Prawo podatkowe

    Wojciech Czernik

    Doradca podatkowy

    Specjalizacja: Prawo podatkowe

     

    e-mail: w.czernik@pragmatiq.pl Czytaj więcej

  • Michał Sawicki - Prawo spółek i prawo cywilne

    Michał Sawicki

    Radca prawny

    Specjalizacja: Prawo spółek i prawo cywilne

     

    e-mail: m.sawicki@pragmatiq.pl Czytaj więcej

  • Paweł Skurzyński - Prawo spółek

    Paweł Skurzyński

    Aplikant radcowski

    Specjalizacja: Prawo spółek

     

    e-mail: p.skurzynski@pragmatiq.pl Czytaj więcej

  • Karolina Kulińska - Prawo spółek i prawo cywilne

    Karolina Kulińska

    Aplikant radcowski

    Specjalizacja: Prawo spółek i prawo cywilne

     

    e-mail: k.kulinska@pragmatiq.pl Czytaj więcej

  • Kacper Ziniak - Prawo spółek

    Kacper Ziniak

    Aplikant radcowski

    Specjalizacja: Prawo spółek

     

    e-mail: k.ziniak@pragmatiq.pl Czytaj więcej

  • Martyna Kunke - prawo spółek

    Martyna Kunke

    Aplikant radcowski

    Specjalizacja: prawo spółek

     

    e-mail: m.kunke@pragmatiq.pl Czytaj więcej

  • Magdalena Bobowicz - Prawo spółek

    Magdalena Bobowicz

    Aplikant radcowski

    Specjalizacja: Prawo spółek

     

    e-mail: m.bobowicz@pragmatiq.pl Czytaj więcej

  • Ryszard Cichy - prawo spółek

    Ryszard Cichy

    Prawnik

    Specjalizacja: prawo spółek

     

    e-mail: r.cichy@pragmatiq.pl Czytaj więcej

  • Dominika Widła - prawo podatkowe

    Dominika Widła

    Konsultant ds. prawa podatkowego

    Specjalizacja: prawo podatkowe

     

    e-mail: d.widla@pragmatiq.pl Czytaj więcej