Nasi eksperci

    • Rafał Szymkowiak - Prawo podatkowe i prawo spółek

      Rafał Szymkowiak

      Radca prawny

      Specjalizacja: Prawo podatkowe i prawo spółek

      r.szymkowiak@pragmatiq.pl

      Więcej

    • Wojciech Kaptur - Prawo podatkowe

      Wojciech Kaptur

      Doradca podatkowy Radca prawny

      Specjalizacja: Prawo podatkowe

      w.kaptur@pragmatiq.pl

      Powrót

      Wojciech jest wspólnikiem w Kancelarii PragmatIQ, w której kieruje pracami zespołu prawa podatkowego. Z PragmatIQ współpracuje od 2010 r., wcześniej doświadczenie zawodowe zdobywał w międzynarodowej firmie doradczej. Wojciech jest odpowiedzialny za przygotowanie i wdrażanie strategii podatkowych oraz bieżące doradztwo podatkowe dla naszych klientów. Czuwa nad tym by procesy restrukturyzacji przedsiębiorstw nie spowodowały negatywnych skutków podatkowych. Wielokrotnie doradzał przy tworzeniu optymalnych podatkowo struktur holdingowych, transakcjach dotyczących m.in. udziałów, przedsiębiorstw oraz nieruchomości. Ma doświadczenie w reprezentowaniu klientów w postępowaniach przed organami podatkowymi i sądami administracyjnymi. Prowadzi szkolenia z zakresu prawa podatkowego. Ukończył Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jest także absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego na Wydziale Ekonomii specjalizacja: Rachunkowość i Skarbowość.

    • Aleksander Gałek - Prawo spółek i prawo cywilne

      Aleksander Gałek

      Radca prawny

      Specjalizacja: Prawo spółek i prawo cywilne

      a.galek@pragmatiq.pl

      Więcej

    • Tomasz Rutkowski - Prawo spółek i prawo cywilne

      Tomasz Rutkowski

      Radca prawny

      Specjalizacja: Prawo spółek i prawo cywilne

      t.rutkowski@pragmatiq.pl

      Więcej

    • Tomasz Bojkowski - Prawo Podatkowe

      Tomasz Bojkowski

      Radca Prawny, Doktor Nauk Ekonomicznych

      Specjalizacja: Prawo Podatkowe

      t.bojkowski@pragmatiq.pl

      Więcej

    • Wojciech Czernik - Prawo podatkowe

      Wojciech Czernik

      Doradca podatkowy

      Specjalizacja: Prawo podatkowe

      w.czernik@pragmatiq.pl

      Więcej

    • Karolina Kulińska-Polak - Prawo spółek i prawo cywilne

      Karolina Kulińska-Polak

      Radca prawny

      Specjalizacja: Prawo spółek i prawo cywilne

      k.kulinska@pragmatiq.pl

      Więcej

    • Paweł Skurzyński - Prawo spółek

      Paweł Skurzyński

      Aplikant radcowski

      Specjalizacja: Prawo spółek

      p.skurzynski@pragmatiq.pl

      Więcej

    • Kacper Ziniak - Prawo spółek

      Kacper Ziniak

      Aplikant radcowski

      Specjalizacja: Prawo spółek

      k.ziniak@pragmatiq.pl

      Więcej

    • Martyna Kunke - Prawo spółek

      Martyna Kunke

      Aplikant radcowski

      Specjalizacja: Prawo spółek

      m.kunke@pragmatiq.pl

      Więcej

    • Magdalena Bobowicz - Prawo spółek

      Magdalena Bobowicz

      Aplikant radcowski

      Specjalizacja: Prawo spółek

      m.bobowicz@pragmatiq.pl

      Więcej

    • Ryszard Cichy - Prawo spółek

      Ryszard Cichy

      Aplikant radcowski

      Specjalizacja: Prawo spółek

      r.cichy@pragmatiq.pl

      Więcej

    • Dominika Widła - Prawo podatkowe

      Dominika Widła

      Konsultant ds. prawa podatkowego

      Specjalizacja: Prawo podatkowe

      d.widla@pragmatiq.pl

      Więcej

    Potrzebujesz pomocy w Twojej sprawie?
    Skontaktuj się z nami:

    Kancelaria Prawna PragmatIQ

    Tel. 61 8 618 000

    Tel. 22 21 28 340

    kancelaria@pragmatiq.pl

    Masz pytania?

    Skontaktuj się z ekspertem!

    Karolina Kulińska-Polak

    Radca prawny

    tel.: 61 8 618 000

    k.kulinska@komandytowa.pl

    Napisz mail

    Popularne tematy

    Newsletter

    • otrzymasz bezpłatne opracowanie najczęstszych błędów przy zakładaniu spółki komandytowej
    • bez spamu
    • raz w miesiącu