Nasi eksperci

    • Rafał Szymkowiak - Prawo podatkowe i prawo spółek

      Rafał Szymkowiak

      Radca prawny

      Specjalizacja: Prawo podatkowe i prawo spółek

      r.szymkowiak@pragmatiq.pl

      Więcej

    • Wojciech Kaptur - Prawo podatkowe, transakcje M&A

      Wojciech Kaptur

      Doradca podatkowy Radca prawny

      Specjalizacja: Prawo podatkowe, transakcje M&A

      w.kaptur@pragmatiq.pl

      Więcej

    • Aleksander Gałek - Prawo spółek i prawo cywilne

      Aleksander Gałek

      Radca prawny

      Specjalizacja: Prawo spółek i prawo cywilne

      a.galek@pragmatiq.pl

      Więcej

    • Tomasz Rutkowski - Prawo spółek i prawo cywilne

      Tomasz Rutkowski

      Radca prawny

      Specjalizacja: Prawo spółek i prawo cywilne

      t.rutkowski@pragmatiq.pl

      Więcej

    • Paweł Skurzyński - Prawo spółek

      Paweł Skurzyński

      Radca prawny

      Specjalizacja: Prawo spółek

      p.skurzynski@pragmatiq.pl

      Więcej

    • Dominika Jaszczyk - Prawo podatkowe

      Dominika Jaszczyk

      Doradca podatkowy

      Specjalizacja: Prawo podatkowe

      d.jaszczyk@pragmatiq.pl

      Więcej

    • Tomasz Bojkowski - Prawo Podatkowe

      Tomasz Bojkowski

      Radca Prawny, Doktor Nauk Ekonomicznych

      Specjalizacja: Prawo Podatkowe

      t.bojkowski@pragmatiq.pl

      Więcej

    • Karolina Kulińska-Polak - Prawo spółek i prawo cywilne

      Karolina Kulińska-Polak

      Radca prawny

      Specjalizacja: Prawo spółek i prawo cywilne

      k.kulinska@pragmatiq.pl

      Więcej

    • Wojciech Czernik - Prawo podatkowe

      Wojciech Czernik

      Doradca podatkowy

      Specjalizacja: Prawo podatkowe

      w.czernik@pragmatiq.pl

      Więcej

    • Kacper Ziniak - Prawo spółek

      Kacper Ziniak

      Radca prawny

      Specjalizacja: Prawo spółek

      k.ziniak@pragmatiq.pl

      Więcej

    • Martyna Kunke - Prawo spółek

      Martyna Kunke

      Radca prawny

      Specjalizacja: Prawo spółek

      m.kunke@pragmatiq.pl

      Więcej

    • Maria Ratajczyk - Prawo podatkowe

      Maria Ratajczyk

      Konsultantka ds. prawa podatkowego

      Specjalizacja: Prawo podatkowe

      m.ratajczyk@pragmatiq.pl

      Więcej

    • Karolina Kroczak - Prawo podatkowe

      Karolina Kroczak

      Konsultantka ds. prawa podatkowego, aplikantka radcowska

      Specjalizacja: Prawo podatkowe

      k.kroczak@pragmatiq.pl

      Więcej

    • Paweł Malewski - Prawo podatkowe

      Paweł Malewski

      Konsultant ds. prawa podatkowego

      Specjalizacja: Prawo podatkowe

      p.malewski@pragmatiq.pl

      Więcej

    • Paulina Bąk - Prawo spółek i prawo cywilne

      Paulina Bąk

      Radca prawny

      Specjalizacja: Prawo spółek i prawo cywilne

      p.bak@pragmatiq.pl

      Powrót

      Paulina zajmuje się procesami reorganizacji spółek oraz doradztwem przy rozwiązywaniu sporów korporacyjnych.

      Z Kancelarią współpracuje od sierpnia 2018 roku. Wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobywała w poznańskich kancelariach radcowskich, gdzie zajmowała się m.in. prawem ubezpieczeń gospodarczych. Paulina zajmuje się procesami reorganizacji spółek, przygotowując związaną z tym dokumentację. Do jej zadań należy także obsługa korporacyjna spółek.

       

      Paulina jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji UAM w Poznaniu.

    • Michał Walczak - Prawo spółek

      Michał Walczak

      Aplikant radcowski

      Specjalizacja: Prawo spółek

      m.walczak@pragmatiq.pl

      Więcej

    • Jacek Miłaszewski - Prawo spółek i prawo cywilne

      Jacek Miłaszewski

      Radca prawny

      Specjalizacja: Prawo spółek i prawo cywilne

      j.milaszewski@pragmatiq.pl

      Więcej

    Potrzebujesz pomocy w Twojej sprawie?
    Skontaktuj się z nami:

    Kancelaria Prawna PragmatIQ

    Tel. 61 8 618 000

    Tel. 22 21 28 340

    kancelaria@pragmatiq.pl

    Masz pytania?

    Skontaktuj się z ekspertem!

    Wojciech Kaptur

    Radca prawny,

    Doradca podatkowy

    tel.: 61 8 618 000

    w.kaptur@doradzamy.to

    Napisz mail

    Popularne tematy

    Newsletter

    • otrzymasz bezpłatne opracowanie najczęstszych błędów przy zakładaniu spółki komandytowej
    • bez spamu
    • raz w miesiącu